درباره ما

بازرگانی آروین تک با پشتوانه بیش از ۲۰ سال تجربه عملی و فعالیت حرفه ای در صنعت ریخته گری و سایر عرصه های تولید در شهریور  ۱۳۹۵ به صورت رسمی فعالیت خود را با حضور در نمایشگاه قالب و ابزار ساپکو آغاز نمود.

این مجموعه با هدف تامین ، تولید و عرضه محصولات و خدمات ویژه و منحصر به فرد و با شعار «راه حل های کارآمد برای صنعت» تاکنون توانسته است محصولات و فناوری برندهای معتبر جهانی را به صنعتگران داخلی معرفی و عرضه نماید.

تاکید مدیریت مجموعه ، همواره بر معرفی و عرضه مرغوب ترین کالاها و خدمات تخصصی با هدف کاهش هزینه و افزایش سودآوری واحدهای تولیدی بوده و همین رویکرد باعث گردیده تا با یک روند مطمئن ، مثبت و رو به افزایش در لیست مشتریان و همکاران خود داشته باشیم.

بازرگانی آروین تک علاوه بر حفظ وجه ی تولیدی و تلاش در ساخت داخل برخی از کالاها و خدمات خود،  انجام دقیق  امور بازرگانی  داخلی و بین المللی را سرلوحه کار خود قرار داده و در این راستا آماده همکاری با تولیدکنندگان محترم می باشد.

ماندگاری و خوش نامی موهبتی است که خداوند منان فقط در قبال رضایت قلبی مردم به کسی عطا می نماید، تلاش ما کسب بالاترین میزان رضایت همکاران و مشتریان عزیز و محترم می باشد.

هوشمندانه انتخاب کنیم

بازرگانی آروین تک  خدمات خود را  بر اساس  همراهی با مشتری در جهت شناخت نیاز و همفکری برای بهبود  شرایط موجود و کاهش هزینه های مشتریان استوار نموده است.  ما باور داریم «حضور و فروش موفق» زمانی حاصل می‌شود که رضایت مشتریان بدست آید. همراهی و همفکری با مشتریان اعتباری ست که به سادگی آن را به دست نیاورده ایم.